O nas

Firma

Medteq.design to firma założona w 2017 roku, zrzeszająca specjalistów o głębokiej wiedzy branżowej. Specjalizujemy się w obszarach takich jak: projektowanie wyrobów medycznych, urządzeń IVD, zgodność z Dyrektywą MDR i IVDR, cyberbezpieczeństwo, opracowywanie dokumentacji projektowej do celów certyfikacyjnych, projektowanie procesów biznesowych, oraz wsparcie projektów zaawansowanymi produktami IT. Jesteśmy gotowi zapewnić kompleksowe doradztwo i coaching biznesowy, dostosowane do unikalnych potrzeb każdego klienta. Działamy z pasją i zaangażowaniem, mając na celu wspieranie innowacyjnych projektów medycznych oraz osiąganie najwyższych standardów branżowych.

Kim jest założyciel medteq.design?

Miłosz Jamroży z wykształcenia jest doktorem inżynierii biomedycznej i biocybernetyki oraz lekarzem medycyny , a swoje zainteresowania skupia na branży technologii medycznych. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu, rozwijaniu i certyfikacji produktów telemedycznych. Pełnił zarządcze i kierownicze stanowiska w spółkach notowanych na Rynku Głównym oraz NewConnect GPW w Warszawie .

Nasz cel

Nasza misja to przyczynianie się do rozwoju branży technologii medycznych. W tym celu odciążamy naszych klientów w procesie przygotowywania niezbędnej dokumentacji regulacyjnej, wspieramy w projektowaniu i testowaniu oraz świadczymy specjalistyczne doradztwo.